icon

Yenilikçi ve Çeşitlilikte Zengin Ürünlerimizle Yolculuğumuza Devam Ediyoruz.

No alt text No alt text

50+

Başarılı İthalat-İhracat
Hakkımızda

Yeni Bir İhracat Hikayesi: Geleceğe Güvenle Yelken Açıyoruz

Firmamız, 2023 yılında kurulduğu günden itibaren hızla büyüyerek ihracat sektöründe adını duyurmaya başladı. İhracat hacmimizin artması ve uluslararası pazarda kazandığımız güven sayesinde geleceğe umutla bakıyoruz. Çeşitlilikte Güç, Büyümede İlham Farklı sektörlerdeki geniş ürün yelpazemizle uluslararası pazarda hızla büyümeye devam ediyoruz. Çimento, alçı yapıştırıcısı, alçı, çikolata, zeytin, gıda ve temizlik malzemeleri gibi çeşitli sektörlere hitap eden ürünlerimiz, iş dünyasında öne çıkmamızı sağlıyor. Bu çeşitlilik sayesinde, müşterilerimize geniş bir ürün seçeneği sunarken, farklı pazarlarda rekabet avantajı elde ediyoruz.

shape-1 shape-2

Hızlı Çözümler İçin Hemen İletişime Geçin

İhracat

Yenilikçi ve çeşitlilikte zengin ürünlerimizle Yolculuğumuza devam ediyoruz firmamız, uluslararası pazarda öncü bir rol üstlenerek yenilikçi ve çeşitlilikte zengin ürün portföyüyle dikkat çekmektedir.

İthalat

Doğanın ihtişamını sizin için taşıyoruz! Estetik, sağlıklı ve dayanıklı ahşap evlerimizle hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Gemi İşletmeciliği

Karasu-Rostov, Ünye-Temruk, Bartın-Sochı, Marmara-Temruk ve Marmara-Kavkaz gibi sefer hatlarıyla dünya genelindeki ticaretin nabzını yakalamaktayız.